Studio prodlužování řas

Služby

Prodlužování řas metodou "řasa na řasu"

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodlužování řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám.

Při prodlužování řas vždy klademe důraz na výběr vhodné délky umělých řas, tvar a průměr používaný při aplikaci, tak abychom dosáhli přirozeného vzhledu a zároveň zabránili přetížení přírodní řasy.

V průběhu aplikaci umělých řas, lash stylista bere jednu umělou řasu a aplikuje na jednu přírodní. Je důležité používat vysoce kvalitní materiály, zejména lepidlo, které umožní pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase. Během aplikaci se vybere jedna řasa a aplikuji na ni uměla tak, aby se nedotýkala víčka nebo jiné řasy . Pouze v tomto případě prodloužené řasy nedráždí víčka, oči nesvědí a řasy se budou nosit tak dlouho, jak je to možné.

Prodlužování řas 3D (Hollywoodský objem)

3D řasy - Hollywood efekt - je metoda v prodlužování řas. Lepí se víc řas na jednu přírodní. Průměr umělé jedné řasy je 0.1-0,07mm. Metoda je vhodná pro všechny, hodně ji u nás využívají holky, které nemají moc svých řas na oku ale i ženy, které chtějí mít objemnější řasy. Lepení je náročnější, ale efekt na očích je pěkný, někdy i dominantní.

100% přírodní norkové řasy

Prodlužování a zhušťování řas 100% přírodními norkovými řasami je ideální volba pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu.

Vhodné i pro klientky trpící alergiemi na zvířecí srst!!!

Velmi jemné chlupy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charekteristické svou neskutečnou jemností a lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné a ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt.

100% přírodní norkové řasy

Nevýhody přírodního materiálu: povaha přírodního materiálu s sebou nese i určité nevýhody, které u syntetických řas nenajdeme, tedy

Aplikace spodních řas

Prodlužování spodnich řas je novou procedurou, při které se vlastní řasy prodlužují ultra lehkými přirozeně vypadajícími syntetickými řasami. Zde se aplikuje jedna řasa na řasu klientky. Pokud ovšem na některém místě řasa chybí, lze v takovém případě aplikovat i dvě řasy na jednu řasu tak, abychom vyplnili mezeru.

Upozorňujeme, že životnost prodloužených spodních řas je kratší než u řas horních, (větší mechanické poškozování - mnutí oka, a menší počet řas).

Zde se tedy nepočítá s doplňováním jako u řas vrchních, jde tudíž vždy o "nový set"